Potęga podświadomości – kultowy poradnik zmieniający życie

11 maja 2020 Bogna 0 Comments

Słynny poradnik, który pomógł milionom ludzi na całym świecie. “Potęga podświadomości” Josepha Murphy’ego pokazuje, jak zmienić sposób myślenia, aby pokonać przeszkody, przejąć kontrolę nad własnym życiem i zrealizować upragnione cele.

Niezwykły poradnik zmieniający życie

“Potęga podświadomości” została wydana pierwszy raz w 1962 roku. Od wielu lat, aż do dzisiaj, jest książką chętnie kupowaną i polecaną przez czytelników na całym świecie. Jest pozycją obowiązkową nie tylko dla ludzi zajmujących się psychologią i motywacją, ale także dla każdego, kto wkracza na drogę samorozwoju. To jeden z najbardziej skutecznych poradników, który pomógł wielu ludziom zmienić sposób myślenia i osiągnąć wymarzone cele. “Potęga podświadomości” przepełniona jest praktycznymi wskazówkami i prostymi ćwiczeniami, które każdy może zacząć stosować już dziś, aby zmienić swoje życie na lepsze. Kultowa książka Josepha Murphy’ego uświadamia czytelnikom, że mają realny wpływ na to jak wygląda ich codzienność, kariera czy relacje. Autor w zrozumiały sposób tłumaczy, jak zacząć wykorzystywać własny potencjał i siłę podświadomości, aby pokonać przeszkody stojące na drodze do sukcesu i cieszyć się satysfakcjonującym życiem.

Klucz do sukcesu

Książka Josepha Murphy’ego uświadamia odbiorcom jak potężnym narzędziem jest ludzka podświadomość i jak to narzędzie wykorzystywać, aby panować nad własnym życiem i cieszyć się nim każdego dnia. Dzięki “Potędze podświadomości” czytelnik dowiaduje się jak zmienić sposób myślenia, który ma ogromny wpływ na otaczającą go rzeczywistość. Techniki proponowane przez Josepha Murphy’ego opierają się na sile wiary w siebie i pozytywnej afirmacji. Poradnik pokazuje, że największą przeszkodą w spełnianiu marzeń jesteśmy my sami. Pomysły z książki pomagają pokonać paraliżujące lęki, niszczące nawyki i wszelkie bariery umysłowe stojące na drodze do zrealizowania upragnionej wizji życia. Kluczem do sukcesu i spełniania okazuje się bowiem pozytywne myślenie.

O autorze

Joseph Murphy to pochodzący z Irlandii pisarz i filozof. Motywował swoich czytelników i propagował pozytywne myślenie, jako sposób na osiągnięcie wymarzonego życia. Napisał wiele poradników dotyczących rozwoju osobistego i zawodowego. Jego najbardziej znanym dziełem jest “Potęga podświadomości“. Pisarz jest jednak autorem wielu innych książek o podobnej tematyce, m.in.: “Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości”, “Moc przyciągania pieniędzy”, “Cuda umysłu. Myśli kształtują życie”” czy “Uwierz w siebie”.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com